Nasi eksperci

Stawiamy na profesjonalistów z wieloletnim stażem. Nasi dietetycy nie zdobyli doświadczenie na weekendowym seminarium online ale przez studia specjalistyczne, dziesiątki kursów i co najważniejsze wieloletnią praktykę zawodową. Codziennie wymieniają się wiedzą techniczną, realizują swoje cele tak samo jak nasi pacjenci, a w przerwie na kawę czytają artykuły naukowe z najbardziej aktualnych i cenionych źródeł. To nie przypadek że nasi pracownicy zostali dietetykami, to pasjonaci, dla których nie ma lepszej pracy niż poprawianie jakości życia innym ludziom.

aleksandra kucharczyk specjalista

Aleksandra Kucharczyk

Dietetyk Kliniczny
Nazywam się Aleksandra Kucharczyk i jestem absolwentką Dietetyki Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Dietetyka jest bardzo dynamiczną dziedziną nauki, dlatego nie przestaję podnosić swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach oraz pozostając na bieżąco z najnowszą literaturą naukową.
Szczegóły
magdalena pieszczek specjalista

Magdalena Pieszczek

Psychodietetyk
Nazywam się Magdalena Pieszczek jestem dyplomowanym psychodietetykiem. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na relacje z pacjentem. Uważam, że połączenie tych dwóch dziedzin wiedzy dietetyki i psychiki człowieka daje jedyną możliwość, aby w jak najszybszym czasie osiągnąć wymarzony cel.
Szczegóły