Dietetyk kliniczny w Twojej firmie!

Zdrowie pracowników jest kluczowym elementem umożliwiającym sprawne funkcjonowanie firmy. Daj pracownikom wiedzę i stwórz warunki w których zdrowie jest na pierwszym miejscu, przełoży się to na ich efektywność w pracy. Dbając o ich zdrowie Ty na tym skorzystasz.

Dlaczego warto

Benefity niepieniężne

Pracownicy coraz częściej zwracają uwagę na benefity niepieniężne i w przyszłości rozważają pracę tylko w firmach, które priorytetowo traktują zdrowie. FitMyMind to wyjątkowy profit mający na celu poprawę zdrowia pracowników i ich rodzin.

Work-Life balance

Zrównoważony podział życia zawodowego i prywatnego przekłada się na szczęśliwszego pracownika. FitMyMind jest idealnym początkiem wdrożenia WLB, który nie bez powodu staje się standardem w firmach dbających o pracownika.

Pracownik na dłużej

WHO sklasyfikowało wypalenie zawodowe jako jeden z syndromów zawodowych. Co wpływa na wypalenie zawodowe m.in. długotrwały stres, zła dieta. FitMyMind pozwala na odczuwanie przyjemności z pracy, ponieważ pomagamy odżywiać układ nerwowy Twoich pracowników.

Inwestycja

Uzasadnioną korzyścią ekonomiczną jest wdrożenie programów promocji zdrowia w celu zmniejszenia nadwagi i otyłości, ogranicza to ilość zwolnień lekarskich i wydłuża aktywność zawodową pracowników, w którego umiejętności często inwestuje pracodawca.

Dbaj o zdrowie

Dbaj o zdrowie personelu i zapobiegaj chorobom, ponieważ prawie połowa (46%) osób pracujących w Polsce odczuwa długotrwałe problemy zdrowotne (GUS 2016). Stworzyliśmy program FitMyMind, aby wdrożyć plan na zdrowie dla Twoich pracowników, co przełoży się na ich efektywność w pracy.

Innowacyjne podejście

Popularne powiedzenie głosi, że zdrowie jest sprawą zbyt poważną, by powierzyć je wyłącznie lekarzom. Stąd zdrowiem – w teorii i praktyce – zajmują się współcześnie także przedstawiciele innych profesji m.in. dietetyki. FitMyMind to nowatorskie podejście do zdrowia, oparte o 12 lekcji zdrowego stylu życia, potwierdzonych badaniami naukowymi.